Zabezpieczenia i wystrój w apartamencie na wodzie od marki SHOGUN HOUSEBOAT

Ekskluzywne domy na wodzie od marki SHOGUN HOUSEBOAT to idealna alternatywa dla osób, które na przykład nie chcą spędzić urlopu w hotelu albo chcą pozostać oddzielone od innych osób. Każdy dom na wodzie jest zaprojektowany bazując na wysokich standardach, czyli ma ważne certyfikaty i nabywcy faktycznie mogą wierzyć w to, iż dobiorą dla siebie idealne wyjście.

Domy mają oznaczony, indywidualnie nadany nr VIN, akceptowany na terenie całej Unii Europejskiej. Nie wymagają również dodatkowego pozwolenia na postawienie ich na wodzie albo na innego rodzaju gruncie, jaki byłby objęty ograniczeniem budowy. Na stronie firmy można sprawdzić tymczasowe wykonania i nabrać przekonania, iż apartamenty takie rzeczywiście perfekcyjnie wyglądają.

Podane są też szczegółowe parametry, jakie ma pływający dom czyli od początku każdy jest zorientowany, jaka przestrzeń będzie dla niego udostępniona. Wyposażenie apartamentu zalicza się do kompletnych, a więc nie zostaje nic innego, jak jedynie skorzystać z jego wszystkich walorów. Poza tarasem wypoczynkowym dostępny jest także taras gospodarczy, z szafą techniczną, w której znajdują się: agregat, pompy, przetwornica oraz moduł z klimatyzacją. Unoszące się na wodzie apartamenty są dopasowane do wymagań osób, które zamierzają je kupić oraz cenią nietuzinkowość, poczucie wolności i spędzanie czasu w komfortowych warunkach. Powierzchnia mieszkalna w pływającym po wodzie apartamencie to dwadzieścia jeden metrów kwadratowych. Apartament ma 3 tarasy.

To warto też przeczytać:

Dodaj komentarz