Zapewniające bezpieczeństwo skórze, wykonane z użyciem lasera zamykanie naczynek w Poznaniu

Rzetelna depilacja z użyciem laseru wykonywana w klinice urody Mona Lisa umożliwia natychmiastowe i nie wywołujące bólu pozbycie się niepotrzebnego owłosienia. Jest to możliwe, gdyż do zabiegu wykorzystywany jest unowocześniony laser Light Sheer Desire. Ten typ diodowy jest stuprocentowo bezpieczny dla tkanki skórnej. Gwarantuje szybką likwidację niepotrzebnego owłosienia, a także zachowanie gładszej skóry bez włosów. Ze względu na to, że siła lasera jest duża, to depilacja laserowa Poznań jest wyjątkowo skuteczna.

Dokładność depilacji jest rezultatem tego, iż okres trwania impulsu jest wydłużony. Depilowana powierzchnia skóry jest od razu schładzana, na co oddziałuje specjalnie zastosowany system chłodzenia ChillTip. Z kolei, za szybkie wykonanie zabiegu będzie odpowiadać autorski system podciśnienia HIT. Depilację wykonuje wykwalifikowany team, wobec czego klientki i pacjenci, jacy z nich korzystają nie mają bazy do obawiania się, iż cokolwiek byłoby zrobione nieprawidłowo. Na stronie kliniki opublikowany jest kosztorys.

Depilacji laserowej mogą być poddane takie części ciała jak: twarz, tułów, kończyny górne, bądź kończyny dolne. Światło lasera jest w czasie zabiegu częściowo wchłonięte przez strukturę mieszków włosowych, zawierających melaninę. Zmiana tego światła w ciepło doprowadza do niszczenia części włosów odpowiedzialnych za ich rośnięcie. To z kolei niszczy mieszki włosów i doprowadza do trwałej utraty owłosienia. Przed depilacją pacjenci informowani są o zaleceniach oraz przeciwwskazaniach.

To warto też przeczytać:

Dodaj komentarz