Zabiegi z użyciem lasera frakcyjnego

Zabiegi z wykorzystaniem lasera frakcyjnego oferowane są w Pure Aesthetic. Nowoczesne urządzenie służy do trwałej i całkowitej odnowy tkanki skórnej, jak i do wzmożonej stymulacji syntezy nowego kolagenu. Blizny Lublin z zastosowaniem tego typu lasera odbywa się szybko i przynosi jak najlepsze efekty. W dodatku, z zabiegu można skorzystać gdy chciałoby się odmłodzić tkankę skórną po oparzeniach słonecznych, poprawić jej odcień, wygładzać zmarszczki lub blizny po zabiegach chirurgicznych. Świetnie zabieg nadaje się również do redukcji blizn potrądzikowych. Już po pierwszym zabiegu można zauważyć efekty. Skóra jest w o wiele lepszej kondycji.

Całkowity efekt dostrzegalny jest natomiast po pół roku. Zabieg jest bezpieczny, a gojenie przewidywalne. W rezultacie od razu po jego zakończeniu można powrócić do wcześniejszych czynności. W zależności od tego, w jaki sposób uszkodzona jest skóra, zabieg można powtórzyć od 3 do sześciu razy, celem zyskania doskonałych rezultatów. Pauza pomiędzy każdą z interwencji powinna wynosić od 2 do 4 tygodni.

Nad wyraz często zabiegi laseroterapii połączone są z osoczem bogatopłytkowym, co przyspiesza regenerację. Blizny Lublin to nie całkowity obszar, w jakim może zostać zastosowane leczenie laserem frakcyjnym. Sprawdzi się on również w: liftingu skóry twarzy, szyi, dekoltu, biustu, ramion i brzucha oraz w redukcji cellulitu. W czasie zabiegu urządzenie wykona w skórze tysiące drobnych i głębokich mikrouszkodzeń termicznych, stosując energię pod postacią skoncentrowanych wiązek światła. W kontrolowany sposób uszkadzane są konkretne obszary naskórka a także skóra właściwa. Im głębiej dociera światło lasera, tym wzmożona jest ilość wytwarzanej tkanki. Proces leczenia następuje szybko, bez zauważalnych ran. Każdy zabieg odbywa się w bezpiecznych warunkach, a przed jego wykonaniem następuje konsultacja. Pacjenci dowiadują się, czy mogą zostać zakwalifikowani. Lekarze zapoznają ich także z rekomendacjami przed zabiegiem a także pozabiegowymi. W klinice od pierwszej wizyty można czuć się bezpiecznie.

Related Posts

Dodaj komentarz