Wózek do transportu chorych na leżąco – Sklep medyczny www.euro-medical.pl – Sprawdź

Pracujesz w klinice lub prywatnym ośrodku, jesteś lekarzem lub zajmujesz się zaopatrzeniem szpitali – szukasz wózków do transportu pacjenta na leżąco? A może poszukujesz wózka do przewożenia chorych na siedząco. Służymy pomocą abyś mógł zakupić produkt z którego będziesz zachwycony przez lata użytkowania na nim. Zanim dokonasz zakupu przeczytaj poniższy wpis i odpowiedz sobie na kilka pytań tylko po to żebyś w przyszłości nie żałował swojego wyboru. No początek zastanów się jakie opcje powinien posiadać Twój nowy wózek do przewozenia chorych?

Opcje wózka, które należy przewidzieć wybierając wózek do przewożenia chorych.

– Czy zależy Ci na tym żeby wózek miał regulowaną wysokość? Na rynku Polskim znajdują się wózki o nie regulowanej wysokości – ale czy takiego potrzebujesz? Zastanów się czy nie lepszym modelem będzie wózek do transportu chorego ze śrubową regulowaną wysokością? Ta opcja pozwala na prawidłowe funkcjonowanie personelowi medycznemu ale stanowi też o dużej wygodzie dla pacjenta. Personel pracować będzie w dobrej pozycji, by szybko i wygodnie posadzić chorego na wózku. Regulowana wysokość pozwala przeniesienie pacjenta na wózek bez konieczności jego przenoszenia.Warty odnotowania jest fakt że na rynku można zobaczyć wózki o stałej wysokości i o śrubowej regulacji wysokości. Te ostatnie sprawiają pewne problemy. Wózki o śrubowej regulacji wysokości wymagają użycia pewnej siły przez kadrę medyczną a wiemy że stanowią go w znaczniej mierze płeć kobieca. Przy zakupie wózka polecamy zabrać ten fakt pod uwagę.

Decydując się na wózek do transportu chorych należy również wziąć pod uwagę jego nośność. Nośność tyczy się całkowitego obciążenia, jakie może utrzymać wózek do przewozenia chorych. Im wyższa nośność wózka – tym wózek będzie Ci dłużej służył. Dlaczego?, ponieważ wózki o powiekszonym udźwigu produkowane są z bardziej solidnych profili metalowych. Taki wózek z założenia będzie dłużej służył Ci w pracy.

Zobacz pełną ofertę na wózki do przewożenia chorych w firmie Euro-Medical z Żywca

Zaryzykuj i obdarz zaufaniem Euro-medical przy wyborze sprzętu medycznego i aparatur medycznej. Sprawdź naszą stronę WWW i nasz asortyment który tam się znajduje. Główne kategorie produktów to: wózki do przewożenia chorych, wózki zabiegowe, wózki anestezjologiczne, wieszaki kroplówki, hol tery, aparaty EKG, puls oksymetry. Postaw na całkowitą lub indywidualną realizację. Zapraszamy do kontaktu:

F.H.U. Euro-Medical
ul. Fabryczna 19
34-300 Żywiec
Tel.: 33-432-25-90

 

Related Posts

Dodaj komentarz