Wieloaspektowe przygotowanie szkoleń www przez PLATINUM MEDIA

Informacje dla osób które chcą przygotować spotkanie online we współpracy z PLATINUM MEDIA są podane na witrynie internetowej. W dodatku eksperci chętnie się nimi podzielą, kiedy ktoś się z nimi skontaktuje. Spotkania mogą mieć profil edukacyjny, informujący lub promocyjny. Przekazywane są zawsze w czasie realnym, za pośrednictwem innowacyjnie przygotowanej platformy. Cała webinary ma miejsce przy wykorzystaniu technologii webcast.

Specjaliści zajmują się promowaniem wydarzenia w Internecie, w sposób maksymalnie przystosowany do grupy docelowej. Będzie to odwoływało się także do działań w social mediach, co aktualnie jest trendy. Kanał reklamowania będzie w każdej sytuacji dostosowany do oczekiwanej liczby uczestników. Webinar będzie odbywać się na platformie NXWEBINAR, posiadającej sporo opcji. Dlatego organizacja spotkań online jest spersonalizowana.

Wystarczy się zalogować i otworzyć pokój spotkań, a potem skorzystać z prostego w obsługiwaniu interfejsu. Co ważne, każdy webinar można zapisać i zobaczyć stricte wtedy, gdy ma się taką chęć. Jest to przykładowo korzystne dla osób, które w konkretnym czasie nie mogą brać udziału w spotkaniu online. Pracownicy z PLATINUM MEDIA zabiegają o to, aby konkretny event został bardzo dobrze odebrany i posłużył promowaniu działalności zleceniodawcy. Marka dysponuje prywatną platformą broadcastową, przeznaczoną do spersonalizowania.

To warto też przeczytać:

Ta publikacja ma jeden komentarz:

Dodaj komentarz