Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Pożyczki pod zastaw nieruchomości firmowych – co trzeba o nich wiedzieć

Wiele firm na pewnym etapie swojego rozwoju może potrzebować dodatkowych pieniędzy, aby móc się dalej rozwijać. Możliwości na znalezienie środków jest dużo, może to być kredyt w banku, współpraca z inwestorem czy w przypadku dużych firm wypuszczenie akcji. Jeśli w skład majątku firmowego wchodzi jakiś lokal czy magazyn, to pokusić się można o kolejną opcję, którą jest pożyczka pod zastaw.

Taka forma ma sporo istotnych zalet, co sprawia że pożyczki pod zastaw cieszą się sporą popularnością. Po pierwsze liczyć można na bardziej korzystne oprocentowanie niż w przypadku tradycyjnych kredytów, bierze się to z tego, że podmiot finansujący ponosi znacznie mniejsze ryzyko z powodu zabezpieczenia, którym będzie nieruchomość. Całkiem spora jest także kwota, jaką da się uzyskać. Przeważnie będzie to od 50 do 70 procent wartości nieruchomości, co oznacza że bez problemów można pożyczyć nawet kilka milionów.

Następną zaletą, jaką posiada finansowanie pod zastaw, jest niewielka ilość formalności do załatwienia. Najważniejsze będą oczywiście dokumenty wiążące się z nieruchomością, bo ona właśnie obciążona zostanie hipoteką na rzecz pożyczkodawcy. Lecz w części przypadków nie będzie potrzeby przekazywania informacji o bieżących dochodach czy obrotach, co jest dużym usprawnieniem dla przedsiębiorcy, bo nie musi spędzać swojego czasu na przygotowanie dokumentów. Pod adresem  https://podzastaw.biz/ opisane jest wszystko dokładnie, zarówno jeśli chodzi o warunki związane z finansowaniem jak i niezbędne zabezpieczenie. Zdobądź więcej info, sprawdź serwis internetowy z kompleksową ofertą.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

To warto też przeczytać:

Dodaj komentarz