Piesek musi posiadać lidera – kurs psów

Nie powinieneś przenigdy uderzyć psa z jakiegokolwiek powodu. Nie możesz tego zrobić w ogóle. Bicie nie uczy niczego innego aniżeli to, że pies ma prawo się ciebie bać i posłuszeństwo rodzi się wówczas nie z miłości, a ze strachu. Nie tylko uderzenie nie będzie działać, jednakowoż to jest totalnie przeciwne w rezultatach dla skutecznego szkolenia psów każdego typu.

Aby efektywnie szkolić pieska musisz przyuczyć się zrozumieć, Jak pies myśli – podstawowe posłuszeństwo kurs. Po pierwsze, psy są to zwierzęta stadne. Taka jest ich natura. Psy nie spodziewają się żyć w demokratycznym społeczeństwie, w którym każdy dostaje głos. Z punktu widzenia psa, jest to absolutnie konieczne mieć lidera.

Taki lider podejmuje decyzje oraz utrzymuje przyjaznych warunkach innych. Jest to coś co wypada zrobić, aby zrozumieć, Chyba że jesteś psem alfa albo twój pies będzie alfa – lider, wówczas inaczej się to będzie rozkładać. On może wtedy warczeć i warczeć, albowiem jak inaczej mógłby przedstawić innym, że jest on odpowiedzialny za przywództwo w stadzie?

W następstwie tego w głównej mierze wypada wiedzieć, iż on pragnie zaakcentować swoją pozycję, jakkolwiek to ty masz być jego liderem – okaż mu to, niemniej jednak nie rób tego przez uderzenie. Bicie nie jest językiem, który zrozumie pies. Kiedy pies jest niegrzeczny po prostu zatrzymaj go chwytając za plecy. Trzymaj go tam oraz stój nad nim, mówiąc nie. Silnie trzymaj oraz mocnym głosem mów nie. Jedyną kwestią, jaka się liczy, to jest ton głosu- musi być zdecydowany. Następną rzeczą do zrobienia jest przedstawić mu, co jest prawidłowe oraz jakie zachowanie jest odpowiednie. Gdy pojmie daj mu pochwały. Takie szkolenia psów to dobry pomysł.

Related Posts

Dodaj komentarz