Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Kurtyny paskowe od firmy Kiner

Ekrany spawalnicze od producenta Kiner są przegrodami ochraniającymi przed promieniowaniem świetlnym, zarówno podczerwonym jak i UV emitowanym przez łuk spawalniczy. Zbudowane są one z lżejszej oprawy stalowej a także wypełnienia z trudnopalnej folii do spawania. Oferta przedsiębiorstwa obejmuje stałe parawany spawalnicze lżejsze, będące niezbyt ciężkimi budowlami z metalu, uzupełnionymi arkuszem folii spawalniczej o grubości niecałe 0,4 milimetra.

Folia udostępniona jest w 4 opcjach wybarwienia, jakie mają przeróżny stopień przezroczystości. Z uwagi na to, że producent zdaje sobie sprawę, że klienci mogą posiadać różne oczekiwania, udostępni ekrany spawalnicze w 2 wersjach różniących się szerokością.

Wyjątkową propozycją w katalogu są ekrany spawalnicze w wersji mobilnej. Ich dokładna charakterystyka podana jest na stronie www. Każdy ekran spawalniczy ma za zadanie ochraniać osoby, które realizują swoje zobowiązania zawodowe obok stanowiska spawalniczego, a nie posiadają specjalnej odzieży spawalniczej. Ochrona przed promieniowaniem podczerwonym, UV i rozbłyskami światła niebieskiego są zagwarantowane.

Oferowane rozwiązania spełniają wymagania normy spawalniczej EN ISO 25980. Kupujący, jacy decydują się na wersje z dodatkowymi lamelami o grubości 2 mm są osłonieni przed poparzeniem iskrami oraz roztopionymi odpryskami metali. Folia PCV stanowiąca wypełnienie ekranu jest trudnopalna i zapobiega rozprzestrzenieniu się ewentualnego pojawienia się ognia. Zleceniodawcy mogą zdecydować się na zamówienie folii wykonanej na podstawie spersonalizowanych wyznaczników.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

To warto też przeczytać:

Dodaj komentarz