Bezprzewodowa dmuchawa/odkurzacz – HECHT 9440

Bezprzewodowa dmuchawa/odkurzacz do liści o wydajności nadmuchiwanego powietrza 400 m3/h, dmuchawa 259 m3/h. Kosz ma pojemność 20l. Część programu ACCU 5040. Akumulator i ładowarka nie wchodzą w skład zestawu.

Opis towaru

HECHT 9440 to praktyczny bezprzewodowy odkurzacz do liści połączony z dmuchawą. Zasilanie bateryjne daje operatorowi pełną swobodę ruchów, bez konieczności używania długiego przewodu zasilającego, co jest niepraktyczne zwłaszcza przy poruszaniu się między drzewami i krzewami. Silnik elektryczny nie emituje spalin, jest znacznie cichszy niż maszyny z silnikiem spalinowym, jest łatwiejszy do uruchomienia i praktycznie bezobsługowy. Waży 2,14 kg z dyszą wydmuchową i 2,88 kg z akcesoriami do odkurzacza.

Przy 13.000 obr/min ilość zasysanego powietrza wynosi 4,33 m3 na minutę w trybie próżniowym, a nawet 6,67 m3 na minutę w trybie nadmuchu. W trybie odkurzacza w pierwszym etapie liście są zasysane do turbiny wyposażonej w stalowe noże do mulczowania, gdzie są rozdrabniane na drobne kawałki. Następnie ściółka trafia do 20-litrowego worka do zbierania, który jest doskonale wypełniony zmielonymi liśćmi. Moc odkurzacza można płynnie regulować za pomocą pokrętła na uchwycie. Szczególnie docenisz płynną regulację siły ssania tam, gdzie podczas odkurzania liści istnieje ryzyko zassania np. kamieni. Zmniejszając moc, można zassać tylko lekkie liście.

Odkurzacz można łatwo i szybko przekształcić w wydajną dmuchawę, bez użycia narzędzi. Wystarczy odłączyć ssawkę i włożyć ssawkę zamiast worka. Otwór za ssawką jest zakryty siatką. Podczas opracowywania zwrócono należytą uwagę na specjalne ukształtowanie kratki, dzięki czemu nie ma możliwości dokładania do niej ubrań podczas pracy i tym samym zmniejszania wydajności odkurzacza.

W trybie dmuchawy maszyna może być używana naprawdę wszechstronnie. Może być używany do zdmuchiwania liści z trudno dostępnych miejsc, a także może być używany do delikatnego zdmuchiwania kurzu, brudu i drobnych kamieni z chodników i chodników, gdzie często jest skuteczniejszy niż zwykła miotła. Zimą radzi sobie również ze świeżym śniegiem. Bardzo dobrze sprawdza się również np. do zdmuchiwania resztek suchej trawy z kosiarek.

Odkurzacz zasilany jest wysokiej jakości akumulatorem Li-ion o napięciu 40V o pojemności 4 Ah, który montowany jest z ogniw marki Samsung. Akumulator posiada zintegrowaną inteligentną elektroniczną kontrolę ładowania i rozładowania, co zapewnia przedłużenie żywotności ogniw i jednocześnie chroni je przed uszkodzeniem. W pełni naładowany akumulator wystarcza na około 30 minut do zasilania odkurzacza. Ani akumulator, ani ładowarka nie są częścią odkurzacza.

Czym jest program ACCU 5040 i jakie są jego zalety?

baterie uniwersalne do wszystkich produktów w programie

ekologiczna eksploatacja

brak kabli

Nie ma potrzeby regularnej konserwacji narzędzia

długa żywotność baterii

oszczędza Twoje pieniądze

Silnik elektryczny jest cichy, nie wydziela śmierdzących i toksycznych oparów. W porównaniu z silnikiem spalinowym, nie musisz go bardzo uruchamiać, wykonywać regularnej konserwacji, wymieniać oleju i robić filtry powietrza. Silnik elektryczny jest bardziej niezawodny niż stosunkowo złożony silnik spalinowy. Jednak główną wadą konwencjonalnej maszyny elektrycznej jest konieczność zastosowania przewodu zasilającego. Kabel ogranicza ruch, przy niewielkiej nieuwadze może ulec uszkodzeniu i możliwemu porażeniu prądem. dlaczego warto mieć dobry sprzęt

Wszystkie te wady rozwiązuje zasilanie maszyny z lekkiej baterii litowej.

Nowoczesne baterie litowe są lekkie, przechowują dużą ilość energii i przy odpowiedniej pielęgnacji mają stosunkowo długą żywotność. Wadą jest ich wyższa cena. Program ACCU eliminuje tę wadę, umożliwiając zasilanie różnych produktów za pomocą jednej baterii.

Możesz kupić np. kosiarkę, piłę łańcuchową, nożyce do żywopłotu, kosiarkę, wyrzynarkę i inne maszyny, do których normalnie potrzebujesz kilku i stosunkowo drogich różnych akumulatorów. Aby wyświetlić pełną gamę narzędzi, które mogą być zasilane tym samym typem akumulatora w programie ACCU 5040, kliknij tutaj.

W ramach programu ACCU wystarczy zakupić jeden akumulator 40V i ładowarkę. Następnie użyjesz ich do zasilania wszystkich produktów objętych tym programem. Jeśli jedna bateria nie wystarczy do pracy, po prostu dostaniesz drugą. Wtedy możesz pracować z jednym i w międzyczasie ładować drugie.

Aktualną ofertę kompatybilnych akumulatorów i ładowarek znajdziesz TUTAJ

Program ACCU pozwoli Ci zaoszczędzić setki euro przy zakupie. Prawie nie zauważysz energii elektrycznej potrzebnej do naładowania baterii na mierniku. Porównaj to z ceną paliwa do kosiarki benzynowej, dodaj cenę oleju silnikowego lub filtra powietrza, które należy wymieniać w kosiarce przynajmniej raz na sezon. Jeśli bateria zaczyna brakować, kupujesz tylko jedną nową i ponownie rozwiązałeś wszystkie maszyny.

W warsztacie lub garażu masz jedną ładowarkę do jednego rodzaju akumulatorów. Nie musisz rozładowywać baterii litowej do końca, możesz ją łatwo naładować po każdym użyciu, dzięki czemu zawsze jesteś gotowy do pracy.Program ACCU 5040 oszczędza nie tylko Twoje pieniądze, ale także przyrodę.

To warto też przeczytać:

Dodaj komentarz